Akce na farmě

Přijeďte k nám načerpat síly pohledem do květů, do otevřené krajiny, na Jizerské hory. Můžete si vybrat znásledujících akcí:


  • Zážitkový den na květinové farmě 
  • Večerní procházka po rozkvetlém poli. 
  • Exkurze na farmě.
  • Focení v moři květin
  • Koncert mezi květinami


Zážitkový den na farmě

Nejprve si projdeme celou farmu a její zázemí. Ukážu Vám, jak stříhat květiny, aby co nejdéle vydrželi čerstvé ve váze. Až budeme mít kýble zcela naplněny, pustíme se do vázání!
V ceně je malé občerstvení, káva, čaj a domů si odvezet velký pugét, který prošel Vašima rukama od sklizně až po vázání. 
Začneme ve 13.30 a budeme končit v 17.30. Nemusíte s sebou nic vozit, půjčíme Vám kvalitní nůžky a slušivou zástěru.


Večerní procházka po rozkvetlém poli

Pozvěte kamarádku, maminku, partnera či partnerku a přijďte se protáhnout po práci procházkou po rozkvetlém poli. Povím Vám, jak buduju naší květinovou farmu, jak sázet květiny, jak se o nich starat a kdy je nejlepší je ostříhat. Během procházky nastříháte cca 40-70 květin, které si odvezete domů. Jedná se o soukromý zážitek, kde budete jedinými účastníky. Budu se Vám naplno věnovat a jsem připravená zodpovědět na jakékoliv Vaše otázky.
Začínáme v 17.30 a budeme končit v 18.30. 


Exkurze na farmě

Každý rok je farma jeden den otevřena veřejnosti. Provedeme Vás po záhonech, vysvětlíme Vám naší strategii rozvoje. Datum ještě upřesníme. 

Focení v moři květin

Vemte děti nebo partnera a přijďte se vyfotit v rozkvetlých záhonech. Možnost focení s vlastním fotografem nebo s naší dvorní fotografkou Kamilou Kolaříkovou.
Vemte děti nebo partnera a přijďte se vyfotit v rozkvetlých záhonech. Možnost focení s vlastním fotografem nebo s naší dvorní fotografkou Kamilou Kolaříkovou.

Cena: 500Kč/h s vlastním fotografem

2500Kč/h s dvorní fotografkou Kamilou Kolaříkovou 


Koncert mezi květinami


Každý rok pořádáme 1-2 koncerty pod širým nebem mezi květinami.